Apie mus

Lietuviai nuo seno sodina sodus ir jų sodybose visada atsirasdavo vietos didesniems ar mažesniems vaismedžių bei vaiskrūmių sodeliams ar pavieniams vaismedžiams, vaiskrūmiams. Be to, vis labiau populiarėja netradiciniai sodo augalai, kurių uogos ir vaisiai turi didelę reikšmę visavertei mitybai ir sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms. Todėl sodas, be grožio, aktyvaus poilsio, be kurio savo laisvalaikio neįsivaizduoja daugelis žmonių, duoda apčiuopiamą naudą – jų savininkus aprūpina vaisiais ir uogomis. Jų kiekvienas šeimos narys turėtų suvalgyti 90-100 kg per metus. Vaisiai ir uogos yra naudingi mūsų organizmams tik tada, jei jie yra sveiki, neužteršti pesticidais, nepertręšti trąšomis. Tokias sodo gėrybes galima išsiauginti savo soduose. O kaip tai padaryti su malonumu Jums patars „Piliuonos medelynas“.

                         

Piliuonos medelynas 2014 metais įregistruotas Lietuvos Respublikos fitosanitariniame registre. Mūsų medelyną kontroliuoja Valstybinė augalininkystės tarnyba. Medelyne auginamiems augalams reguliariai atliekami fitosanitariniai tyrimai, o kiekvienas vaismedis turi kokybę patvirtinantį augalo pasą.

                             

 

Mūsų tikslas išauginti kuo geresnės kokybės vaismedžius bei vaiskrūmius, todėl didžiąją dalį sodinukų auginame vazonuose. Tai leidžia pratęsti sodinukų sodinimo laiką, augalų šaknys nėra pažeidžiamos, bei nebūtina nupirktą sodinuką pasodinti tuojau pat, o tai padaryti galima Jums patogiu laiku.

Mes siekiame suteikti Jums kuo daugiau žinių bei patarimų, kaip tinkamai auginti sodo augalus, o tai padaryti leidžia Lietuvos žemės ūkio universitete (dabartiniame A. Stulginskio universitete) įgytos agronominės žinios.

 

Bendradarbiaudami kartu kurkime širdis džiuginančius sodus, kurie pateisins kiekvieno Jūsų lūkesčius.

 

Kviečiame apsilankyti mūsų medelyne bei pasikonsultuoti ir išsirinkti Jūsų sodui tinkančius bei patinkančius vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukus.

 

Kad mus visuomet rastumėte, prieš atvažiuodami susisiekite tel.:860660991.